האופנוע הינו רכב הנתפס בידי הנוהגים בו כרכב חסכוני מהיר ויעיל לשימוש בעת מצבי עומס ופקקים בכבישים, ומשום כך זוהי גם הסיבה בה רבים מתאונות הדרכים המתרחשות בין כלי רכב לרוב מעורבים בו גם אופנועים. הסיבות הנגרמות למעורבות מוגברת של אופנועים בתאונות הדרכים ולסיכון חייהם של רוכבי האופנוע נובעות מן הסיבות של אי ציות לחוקי תנועה, מהירות מופרזת, נהיגה גם במצבים בהם הנהג איננו כשיר לנהיגה ועוד כיוצא באלה. עורך דין תאונות אופנוע הינו עורך דין לדיני תעבורה אשר יכול לסייע ולעזור לכם משפטית כאשר אתם בעלי הרכב המנועי הדו גלגלי נקלעתם למצב בו הייתם מעורבים בתואנת דרכים. יבחן עורך הדין את באופן ספציפי את הסיבות שגרמו לתאונת הדרכים, בכדי למצות את כל זכויותיכם כחוק.

עורך דין תעבורה בחדרה

עורכי דין לדיני תעבורה הינם עורכי דין העוסקים בכל ההיבט המשפטי של חוקי התעבורה ומסייעים לאותם אלו הנהגים אשר הואשמו בעברות תנועה כאלו ואחרות בין אם הם נהגו ברשלנות ובקלות ראש ואשר הובילה בסיומו של דבר לתפיסתם על ידי המשטרה במקרה הטוב או לפציעתם שלהם ושל הסובבים אותם תוך סיכון חיי הסובבים אותם. כאשר החוק מגדיר בין היתר את עברייני התנועה על פי היסוד הנפשי על פי שלושה קריטריונים והם: מחשבה פלילית, מודעות או עצימת עיניים לרכיב התנהגותי, רשלנות ואחר. מידי מתבצעים לצעירנו הרב עבירות תנועה מסכנות חיים. עורך דין תעבורה בחדרה יעזור ויסייע מול רשויות החוק בכדי להפחית מן העבירה בה אתם מואשמים ולמצות את כל הזכויות כאשר נגרמה נגדכם עבירת תעבורה.

נהיגה בגילופין

נהיגה בגילופין ובשמה הידוע יותר נהיגה בשכרות הינה מצב מסכן חיים לנהג ליושבים יחד אתו ברכב וכן לכל הסובבים אותו בין אלו נהגים אחרים או הולכי דרך. אלכוהול גורם לנהג להגיב באיטיות לסיטואציות המתרחשות תוך כדי נהיגה על הגיב  וכן לשיקול דעת מוטעה. גורמים אלו גורמים לא פעם לתאונות דרכים מסוכנות בהם אף לעיתים מאבדים חיים אדם. משום כך רואה המחוקק באותם נהגים הנוהגים בשכרות בחומרה רבה מאד  ובהתאם לכך גם העונשים הקבועים בחוק בהם פסילת רישיון לחודשים ארוכים, ריצוי מאסר וקנסות כספיים. עורך דין תעבורה נהיגה בשכרות יסייע לכם במשא ומתן עם רשויות החוק בכדי לנסות ולהפחית מן העבירה ולהקל מן העונשים הצפויים לאותם עברייני תנועה המואשמים בנהיגה בשכרות, ינהל עורך הדין לדיני תעבורה משא ומתן ולהקל בזה על הענישה.

סיכום דבר

עורך דין לדיני תעבורה יעזור לכם לצאת ממצבים סבוכים בהם אתם מואשמים בעבירות תנועה כגון תאונות דרכים עם רכב מנועי דו גלגלי, נהיגה בשכרות  ועבירות תנועה נוספים. תושבי חדרה, תוכלו לשכור את שרותיו של עורך דין בקיא ומנוסה בדיני תעבורה ובעל ניסיון עשיר בתחום משפטי זה שיוכל לסייע לכם במקרה הפרטי שלכם. לפרטים נוספים כנסו לאתר הבית של עורך הדין אמנון בן נעים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here